Login form

Search

Our poll

Your Grade for ALTFEL!
Răspunsuri în total: 130

Statistics

Altfel
Joi, 2024-05-16, 12:40 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

GM şi Z&Z în accidente - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Rock! » Ştiri » GM şi Z&Z în accidente
GM şi Z&Z în accidente
White_TigerData: Vineri, 2008-06-06, 6:36 PM | Mesajul # 1
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Formatia de rock Gandul Matei a fost implicata intr-un accident rutier in aceasta dimineata la 15 km de Piatra Neamt.
Membrii trupei au suferit diverse leziuni dupa ce microbuzul in care se aflau a derapat de pe sosea din cauza ploii. Trei membri ai formatiei se afla internati in sectia ortopedie a spitalului de urgenta din Piatra Neamt cu fracturi ale membrelor superioare si inferioare. Igor Cristov are o coasta rupta, iar Sergiu Iarovoi si managerul formatiei, Victor Medinschi au suferit comotii cerebrale. Liderul celor de la Gandul Matei, Nicu Tarna nu se afla in microbuz (weird)

Trupa urma sa sustina un concert la Cluj-Napoca in cadrul Festivalului International de Film Transilvania.


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
FieldzyData: Vineri, 2008-06-06, 7:02 PM | Mesajul # 2
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
am auzit de aceasta.pacat.
sper sa se faca bine totzi.


F*cK You AlL!!!
 
DarksymphonieData: Vineri, 2008-06-06, 7:04 PM | Mesajul # 3
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
imi pare rau pt. ei.. sad

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
ilusion:bData: Vineri, 2008-06-06, 9:26 PM | Mesajul # 4
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 339
Reputaţie: 9
Status: Offline
da mie imi pare foarte rau ka niku nu era ku ei......cineva mi-a spus k tipa nu dori rau altora.....nu-mi place asha persoana ka niku!! angry

Fucking Life!!!
 
White_TigerData: Vineri, 2008-06-06, 9:50 PM | Mesajul # 5
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Baietii se aflau intr-un microbuz. Se pare ca de vina a fost vremea... ploua si soseaua era uda. Soferul nu a reusit sa tina sub control microbuzul si a lovit un copac.

Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
White_TigerData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:06 PM | Mesajul # 6
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Formaţia „Zdob şi Zdub” a fost implicată noaptea trecută într-un accident de circulaţie. Toţi membrii trupei au fost răniţi.

Medicul-coordonator al Serviciului de Urgenţă din capitală, Anatol Proca, a comunicat pentru Info-Prim Neo, că accidentul s-a produs în or. Vadul lui Vodă, municipiul Chişinău. Microbuzul în care se aflau artiştii a fost izbit violent de un Volkswagen Sharan, la volanul căruia se afla un bărbat în stare avansată de ebrietate.

Roman Iagupov, solistul formaţiei, a suferit traumă a genunchiului stâng. Ceilalţi zdubi, dar şi şoferul microbuzului, s-au ales cu fracturi şi comoţii cerebrale.

Pasagera din Volkswagen, la fel în stare de ebrietate, a suferit contuzie cerebrală.

Acum două zile, o altă formaţie din Moldova, „Gândul mâţei”, a fost implicată într-un accident rutier în România.


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
ilusion:bData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:17 PM | Mesajul # 7
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 339
Reputaţie: 9
Status: Offline
lol sh zdubii....de ei kiar mie jale sad

Fucking Life!!!
 
FieldzyData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:36 PM | Mesajul # 8
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
pacat.sper sa se ynsanatosheasca cyt mai curynd smile

F*cK You AlL!!!
 
ZzeFirData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:56 PM | Mesajul # 9
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 272
Reputaţie: 13
Status: Offline
mda intradevar pakat,,sper k se restabilesk repede si nu a fost nimik perikulos pu viata lor
 
DarksymphonieData: Duminică, 2008-06-08, 10:41 AM | Mesajul # 10
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
eh....atitea accindente... sad

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
White_TigerData: Luni, 2008-06-09, 12:32 PM | Mesajul # 11
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Membrii trupei Zdob si Zdub au iesit ieri din spital si se simt mai bine, a anuntat managerul trupei, Corneliu Ladin, informeaza EVZ.

Ei fusesera internati dupa ce au fost implicati intr-un accident auto in noaptea de vineri spre
sambata.

Accidentul s-a produs din cauza unui microbuz care nu a acordat prioritate. Acesta a intrat cu o viteza de peste 100 km/h in microbuzul in care se afla trupa Zdob si Zdub.

Incidentul a avut loc in orasul Vadul lui Voda, iar soferul microbuzului care a produs accidentul era in stare avansata de ebrietate.

Din cauza accidentului, membrii Zdob si Zdub au fost nevoiti sa anuleze mai multe concerte. Ei spera, insa, sa poata ajunge pe 17 iunie la Berna, pentru concertul programat in deschiderea meciului dintre nationalele Romaniei si Olandei, din cadrul Euro 2008.
Bestmusic!


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
FieldzyData: Luni, 2008-06-09, 3:16 PM | Mesajul # 12
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
Deja e o veste cyt de cyt buna... smile

F*cK You AlL!!!
 
White_TigerData: Luni, 2008-06-09, 3:31 PM | Mesajul # 13
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Poate o să arate deschiderea meciului la tv! cool
Pentru un muzician, să fii rănit ...km sucks! Aşa cum mă simt eu când mă rănesc şi nu pot cânta la pian! happy


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
FieldzyData: Luni, 2008-06-09, 10:45 PM | Mesajul # 14
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
White_Tiger, cine sa arate deschiderea meciuluiu?

F*cK You AlL!!!
 
PeekAbOOData: Marţi, 2008-06-10, 1:24 AM | Mesajul # 15
New dark Angel Kid
Grup: Utilizatori
Mesaje: 90
Reputaţie: 4
Status: Offline
Cei de la TVR difuzeaza meciurile din cadrul EURO 2008, deci probabil la televiziunea romana se referea. (sper si eu sa arate ^_^)
Cat despre accidentul primei trupe...imi pare rau ca s-a petrecut si ca am aflat de existenta ei deabea dupa accident. Defapt din cauza acestui fapt trist sad Despre starea membrilor trupei Gandul Matei se stie ceva?
Ma bucur pentru zdubi ca s-au refacut si sper si eu sa-i vedem la TVR \:D/


Năstruşnic monstru! Auzi, să vadă o minune intr-un biet beţiv!

[J'irai chercher ton coeur si tu l'emportes ailleurs...]

 
Forum » Rock! » Ştiri » GM şi Z&Z în accidente
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: