Login form

Search

Our poll

De ce soldaţii kamikaze purtau cască?
Răspunsuri în total: 25

Statistics

Altfel
Vineri, 2024-05-17, 0:01 AM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Curiozitate - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » EXTRA ROCK! » Dragoste » Curiozitate
Curiozitate
BuRniNg_RoSeData: Joi, 2008-06-05, 10:45 PM | Mesajul # 1
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Haideti sa abordam si tema sexul.Ma intereseaza anume un lucru,de la citi ani credeti ca e bine sa-ti incepi viata sexuala?
Ca atare,se spune ca virsta potrivita la fete e de 18 ani,pentru ca atunci organismul e dezvoltat si emotional esti matura si bla bla bla.Cred ca deja nu e o noutate pentru nimeni ca in ziua de azi,fetele au primul act sexual la o virsta foarte frageda(as spune eu): 12-15 ani,baietiila fel. Credeti ca e normal???Nu propun sa judecam pe nimeni doar discutam si confruntam pareri. In aceasta situatie mult ma deranjeaza faptul ca o domnisoara mereu va fi judecata pt. asta,pe cind unui baiat i se va spune "Bravo!!!"-nu mi se pare ok. deoarece deja se observa o inegalitate intre sexe. Si la urma urmei acei baieti cu cine capata experienta sexuala,nu tot cu niste pustoaice???Astept pareri smile


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
DarksymphonieData: Joi, 2008-06-05, 10:53 PM | Mesajul # 2
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
de fapt ei capata experiete cu fete mai mare decit ei biggrin deskide-ti okii smile

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
BuRniNg_RoSeData: Joi, 2008-06-05, 10:58 PM | Mesajul # 3
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Nu prea cred ca e asa.Fetele mari si experimentate nu vor da lectii unor copilasi,ele cauta parteneri priceputi in treaba asta smile

Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
DarksymphonieData: Joi, 2008-06-05, 11:13 PM | Mesajul # 4
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
hihi lol asa crezi tu biggrin crezi in continuare! nu vreai sa deschizi okii nu trebuie smile
si nu mai mari cu 5 ani ci 3-4 ani cel mult smile


"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
BuRniNg_RoSeData: Joi, 2008-06-05, 11:27 PM | Mesajul # 5
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
stii,am un frate mai mare,plus la toate multi prieteni,stii ce cauta ei???Fete mai mici ca sa le convinga sa faca sex(ca sa nu ma exprim mai urit).Pentru ca ele sunt mai naive,mai credule.
Si sunt domnisoare care se culca cu oricine(nu vorbeam de asa tip de fete)-de acestea ai avut in vedere,nu?
Plus la toate intrebarea suna cam altfel,chiar sunt curioasa sa aflu ce crezi smile


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p

Mesaj editat de către BuRniNg_RoSe - Joi, 2008-06-05, 11:28 PM
 
DarksymphonieData: Vineri, 2008-06-06, 6:44 PM | Mesajul # 6
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
Hihi ah... nu consta in fete mai mari mai mici ci fetele care sint de accord sa le faca pe plac, fetela pot fi naive si la 20 de ani biggrin aici consta deja in mentalitatea lor si nivelul lor de intelect si desigur de dorinta lor biggrin smile

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
FieldzyData: Sâmbătă, 2008-06-07, 12:47 PM | Mesajul # 7
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
limita de vyrsta nu este,adica neaparat sa ynceapa viatza sexuala la 21 de ani sau la 16 ani...Viatza sexuala ar trebui sa ynceapa atunci cynd ambii parteneri sunt pregatitzi atyt fizic cyt shi moral.asta cred ca e cel mai bine.

F*cK You AlL!!!
 
ZzeFirData: Sâmbătă, 2008-06-07, 1:52 PM | Mesajul # 8
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 272
Reputaţie: 13
Status: Offline
da deakord,depinde de persoana si pregatire fizik si moral si ink depinde de necesitatile fizice
 
FieldzyData: Sâmbătă, 2008-06-07, 3:52 PM | Mesajul # 9
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
ZzeFir, mai degraba necesitatzi psihologice,ca persoana de 15 ani nu mai moare de aia ca nu face sex dar psihologic vrea.

F*cK You AlL!!!
 
ZzeFirData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:03 PM | Mesajul # 10
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 272
Reputaţie: 13
Status: Offline
Fieldzy, la 15 ani da,,da iak pe la 20 se incep si cele fizice
 
FieldzyData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:21 PM | Mesajul # 11
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
ZzeFir, depinde de organism.Ca atare nevoia fizica cum spui tu se yncepe dupa primul act sexual.

F*cK You AlL!!!
 
ilusion:bData: Sâmbătă, 2008-06-07, 4:52 PM | Mesajul # 12
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 339
Reputaţie: 9
Status: Offline
BuRniNg_RoSe, nu-s deakord!de ex:fratele meu are 19 ani...el ni4odata nu a avut relatsii ku o pers mai mika ka el...sh krede-ma ka sex ii ajunge...kiar uneori kred ka e prea mult pt dinsul.....alt kaz:unii kauta fete mai mi4..azi unul de 26 de ani mi-a propus sa ma kulk ku el(da mie pedofilii nu-mi plak!)

Fucking Life!!!
 
FieldzyData: Sâmbătă, 2008-06-07, 5:03 PM | Mesajul # 13
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
ilusion:b, tzie ytzi plac de ashtia mai tinerei da? biggrin biggrin biggrin

cyt despre ceea ce a zis BuRniNg_RoSe cred ca este un stereotip!!!


F*cK You AlL!!!
 
ZzeFirData: Sâmbătă, 2008-06-07, 5:03 PM | Mesajul # 14
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 272
Reputaţie: 13
Status: Offline
Fieldzy, kaatare nevoie de sex la baieti apare la primavara haha
 
FieldzyData: Sâmbătă, 2008-06-07, 5:15 PM | Mesajul # 15
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
ZzeFir, dar vara la mare? biggrin

F*cK You AlL!!!
 
Forum » EXTRA ROCK! » Dragoste » Curiozitate
Search: