Login form

Search

Our poll

Ce soft folositi pentru comunicare?
Răspunsuri în total: 237

Statistics

Altfel
Joi, 2024-05-16, 4:24 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Curiozitate - Page 3 - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » EXTRA ROCK! » Dragoste » Curiozitate
Curiozitate
BuRniNg_RoSeData: Duminică, 2008-06-15, 10:35 PM | Mesajul # 31
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Quote (Fieldzy)
Ce daca te-ar lua cu bombonica cum zici tu ar fi mai ok?!
nu cred.

Bine crezi biggrin

Quote (Fieldzy)
Da fii deacord ca sunt fete care accepta situatziile astea..

Sunt fete care accepta situatiile date din cauza ca se tem sa nu-si piarda prietenul,pe care se presupune ca-l iubeste.

Quote (Fieldzy)
sunt shi cazuri cynd fetele singure propun.

Da,dar ele nu au nici-o problema.Nu cred ca ele vor suferi vreodata in privinta asta.

Quote (Fieldzy)
sa yntzeleg ca ai parte de o dragoste neympartashita?!

Ce priceput esti...,cum de ti-ai dat seama?? biggrin (glumesc,nu te supara smile )


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
FieldzyData: Duminică, 2008-06-15, 10:42 PM | Mesajul # 32
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
Fetele care presupunem se tem sa-shi piarda prietenul shi recurg la acceptarea sexului sa shtii ca nu mai sunt chiar asha victime.Sunt proaste,iar prostia e prostie.Mai yntzeleg ca o data a facut aceasta gresheala dar sunt fete care repeta ynca de multe ori aceasta gresheala shi tot pe victima o fac. biggrin

Quote (BuRniNg_RoSe)
Da,dar ele nu au nici-o problema.Nu cred ca ele vor suferi vreodata in privinta asta.

depinde...daca nu vor ramyne ynsarcinate shi singure ap va fi tot ok biggrin


F*cK You AlL!!!

Mesaj editat de către Fieldzy - Duminică, 2008-06-15, 10:43 PM
 
BuRniNg_RoSeData: Luni, 2008-06-16, 10:20 AM | Mesajul # 33
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Quote (Fieldzy)
Fetele care presupunem se tem sa-shi piarda prietenul shi recurg la acceptarea sexului sa shtii ca nu mai sunt chiar asha victime.Sunt proaste,iar prostia e prostie.Mai yntzeleg ca o data a facut aceasta gresheala dar sunt fete care repeta ynca de multe ori aceasta gresheala shi tot pe victima o fac.

Este asa un citat care spune ca e imposibil sa iubesti si sa fi destept in acelasi timp. smile

Quote (Fieldzy)
depinde...daca nu vor ramyne ynsarcinate shi singure ap va fi tot ok

Pentru asta sunt multe metode anticonceptionale.O fata care are o intensa viata sexuala cu siguranta stie cum sa se protejeze wink


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
ZzeFirData: Luni, 2008-06-16, 10:27 AM | Mesajul # 34
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 272
Reputaţie: 13
Status: Offline
lol,trekind tot asta in diagonala am fakut si o konkluzie:dak esti prea kurios si vrei s afli prea multe ramii ink si ku o sarcina,,kum se zice tineti nasu aksa biggrin
 
FieldzyData: Luni, 2008-06-16, 6:51 PM | Mesajul # 35
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
BuRniNg_RoSe, viatza nu e ca yn citate crede-ma...la fiecare yn parte e diferit.

Quote (BuRniNg_RoSe)
Pentru asta sunt multe metode anticonceptionale.O fata care are o intensa viata sexuala cu siguranta stie cum sa se protejeze

Chiar crezi ca toate fetele shtiu de metode contraceptive?!
Sunt prea multe cazuri yn care acestea uita de contraceptive...shi mai sunt asha cazuri cynd fetele special ramyn ynsarcinate doar ca sa se casatoreasca...etc
e relativ ce-ai spus tu...


F*cK You AlL!!!
 
BuRniNg_RoSeData: Luni, 2008-06-16, 11:00 PM | Mesajul # 36
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Quote (Fieldzy)
Chiar crezi ca toate fetele shtiu de metode contraceptive?!

Nu toate,ci cele care fac sex regulat.
Quote (Fieldzy)
Sunt prea multe cazuri yn care acestea uita de contraceptive

O fata cu scaun la cap n-o sa uite niciodata de asa lucru imprtant.Iar cele care uita, merita ceea ce le asteapta: o sarcina nedorita,sau o boala venerica grava.Nu sunt rautacioasa,pur si simplu fiecare si-o face cu mina sa.
Quote (Fieldzy)
shi mai sunt asha cazuri cynd fetele special ramyn ynsarcinate doar ca sa se casatoreasca

Asta deja e alta poveste. wink


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
FieldzyData: Marţi, 2008-06-17, 6:25 PM | Mesajul # 37
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
BuRniNg_RoSe, sunt fete totushi care fac sex regulat shi ele practic foarte putzin shtiu de contraceptive...adica shtiu numai de prezervativ shi pe asta yi este rushine sa-l cumpere de la farmacie ca shtii cum e la sate,totzi se shtiu unul cu altul,iar sa-i spuna baiatului sa-shi cumpere yi este rushine...etc
sunt foarte multe asha cazuri...totushi la noi yn Moldova societatea este ynca foarte dezinformata crede-ma.

Cyt despre ceea ca unele fete uita de contraceptive...de exemplu o fac la betzie...atunci nu-shi mai dau seama...


F*cK You AlL!!!
 
DarksymphonieData: Marţi, 2008-06-17, 8:01 PM | Mesajul # 38
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
Fieldzy, +1
se las duse de val si capul lo nu mai judeca


"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
BuRniNg_RoSeData: Marţi, 2008-06-17, 8:21 PM | Mesajul # 39
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Quote (Fieldzy)
totushi la noi yn Moldova societatea este ynca foarte dezinformata crede-ma.

Si de ce ar trebui sa te cred? Nu mai suntem noi chiar atat de inapoiate pe cit crezi. smile
Ok. si ce vrei sa-mi demonstrezi cu acest mesaj?Ca doar fetele sunt responsabile de cumpararea contraceptivilor?Amindoi parteneri duc raspundere in egala masura,si daca fetelor li se mai intimpla sa uite,sau sa se lase duse de val (cum au zis aici unii) atunci baiatul ar trebui sa poarte cu el un prezervativ.
Si sincer nu cunosc asa fete care sa fie dezinformate la acest capitol,cu atatea surse de informatie e imposibil sa nu stii ce fel de masuri de protejare sunt.Acum se discuta deschis despre asta,nu mai este un subiect tabu ca pe timpul buneilor nostri.


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
FieldzyData: Marţi, 2008-06-17, 8:57 PM | Mesajul # 40
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
BuRniNg_RoSe, vad ca tzi-au cumparat de la piatza ochelari de culoare roz!!!
Pe la centrul mamei shi copilului,centrele ce se ocupa cu problemele familiale...sunt sute de femei care vin dezinformate total...
tzie ytzi pare ca totzi au internet sau ce?
ytzi pare ca totzi oamenii pot vorbi deschis?chiar shi cu prietenii?
Da n-am pus eu responsabilitatea yntreaga pe capul fetelor Doamne fereshte.Am dat cyteva exemple...asha mai simple...clar ca baietzii trebuie sa-shi bata capul de prez!


F*cK You AlL!!!
 
BuRniNg_RoSeData: Marţi, 2008-06-17, 9:44 PM | Mesajul # 41
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Quote (Fieldzy)
vad ca tzi-au cumparat de la piatza ochelari de culoare roz!!!

Si ce,este vreo problema? biggrin

Quote (Fieldzy)
Pe la centrul mamei shi copilului,centrele ce se ocupa cu problemele familiale...sunt sute de femei care vin dezinformate total...

Imi permiti sa te intreb de unde stii?

Quote (Fieldzy)
ytzi pare ca totzi oamenii pot vorbi deschis?chiar shi cu prietenii?

Sincer?Da,cred ca cu prietenii multi(daca nu majoritatea) pot vorbi deschis pe aceste teme.

Plus la toate nu am spus ca toti is informati 100% pur si simplu am pus ca eu nu cunosc fete care sa nu stie elementar de prezervativ.

Si am impresia ca discutia asta a noastra e fara sens,fiecare e cu opinia lui.Iar cind ma contrazic cu cineva fara nici-un motiv si rost,ramin fara energie pentru alte ocupatii mai folositoare smile wink


Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
FieldzyData: Marţi, 2008-06-17, 9:47 PM | Mesajul # 42
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
Quote (BuRniNg_RoSe)
Plus la toate nu am spus ca toti is informati 100% pur si simplu am pus ca eu nu cunosc fete care sa nu stie elementar de prezervativ.

dezinformarea nu consta numai yn necunoashterea metodelor de contraceptzie...dar shi de necunoshterea psihologiei...necunoashterea ynca a multe alte informatzii...


F*cK You AlL!!!
 
BuRniNg_RoSeData: Marţi, 2008-06-17, 9:49 PM | Mesajul # 43
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 254
Reputaţie: 10
Status: Offline
Sunt deacord,doar ca noi vorbeam despre sarcini nedorite,iar psihologia nu are nimic aici. smile

Don't hate me because I'm cool,hate me because I'm better than you. :p
 
FieldzyData: Marţi, 2008-06-17, 10:30 PM | Mesajul # 44
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 313
Reputaţie: 7
Status: Offline
BuRniNg_RoSe, la capitolul dezinformare merge totul...

F*cK You AlL!!!
 
CenterfoldData: Duminică, 2008-10-05, 1:29 AM | Mesajul # 45
New dark Angel Kid
Grup: Utilizatori
Mesaje: 59
Reputaţie: 3
Status: Offline
Quote (BuRniNg_RoSe)
de la citi ani credeti ca e bine sa-ti incepi viata sexuala?

nu cred ca exista reguli batute in cuie in domeniul asta.Eu cred ca e bine sa faci pasul asta doar atunci cand esti pregatit/a(de fapt, baietzii tot timpu' is pregatiti biggrin ) si iubesti cu adevarat; varsta nu e neaparat un criteriu pe care sa te bazezi cand iei aceasta decizie


 
Forum » EXTRA ROCK! » Dragoste » Curiozitate
Search: