Login form

Search

Our poll

Ce soft folositi pentru comunicare?
Răspunsuri în total: 237

Statistics

Altfel
Joi, 2024-05-16, 7:49 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Eurovision 2008 - Page 4 - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Rock! » Concerte » Eurovision 2008 (23 mai, Belgrad, Serbia)
Eurovision 2008
White_TigerData: Joi, 2008-05-29, 2:30 PM | Mesajul # 46
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Organizatorii concursului Eurovision ameninta Marea Britanie cu retragerea locului pana acum garantat in finala competitiei, conform mirror.co.uk.

Amenintarea vine dupa ce Terry Wogan, Simon Cowell si Bruce Forsyth (nume puternice in industria divertismentului britanic) au criticat tarile din estul Europei pentru ca isi impart voturile intre ele.

Organizatorii Eurovisionului au declarat ca European Broadcasting Union va pune in discutie calificarea directa in finala a Marii Britanii, conform mirror.co.uk.

Anul acesta, toate cele patru tari - U K, Germania, Franta si Spania – care acced direct in finala datorita contributiei financiare aduse la realizarea competitiei, au iesit in Top 10 codase, Marea Britanie clasandu-se chiar pe ultimul loc.


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
DarksymphonieData: Vineri, 2008-05-30, 3:20 PM | Mesajul # 47
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
Wow biggrin super! biggrin

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
White_TigerData: Vineri, 2008-05-30, 3:34 PM | Mesajul # 48
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Formatia finlandeza de heavy metal Terasbetoni a declarat ca nu doreste in viitor sa mai repete experienta Eurovisionului.

Este un lucru bun ca am ajuns in finala. Acolo nu stim exact ce s-a intamplat, de ce am luat asa putine puncte, spun componentii Terasbetoni.

Nu am vrea sa ma mai repetam un astfel de concurs. Este bine totusi ca lumea a putut sa ne asculte muzica, asta e cel mai important, incheie componentii Terasbetoni, care s-au clasat pe locul 22 din 25 de participanti


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
Gothic_FlowerData: Duminică, 2008-11-16, 2:55 PM | Mesajul # 49
New dark Angel Kid
Grup: Utilizatori
Mesaje: 68
Reputaţie: 5
Status: Offline
Eurovizion este doar teatru...nu-mi place, aici e amestecata politica ...spectakol imprevizibil)))

And if I bleed, I'll bleed,
Knowing you don't care.
And if I sleep just to dream of you
I'll wake without you there,
Isn't something missing?
Isn't something...
 
Forum » Rock! » Concerte » Eurovision 2008 (23 mai, Belgrad, Serbia)
Search: