Login form

Search

Our poll

Your Grade for ALTFEL!
Răspunsuri în total: 130

Statistics

Altfel
Joi, 2024-05-16, 4:34 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Liberskol Acoustic Night - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Rock! » Concerte » Liberskol Acoustic Night (24 mai - R`n`R C, Chişinău, Republica Moldova)
Liberskol Acoustic Night
White_TigerData: Sâmbătă, 2008-05-17, 11:37 AM | Mesajul # 1
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Rupere.md prezinta o seara speciala la Rock`n`Roll Cafe - Liberskol Acoustic Night.

Mereu, la diferite concerte, in timpul distractiei multi din noi nu atrag atentia la cel mai important punct al unui concert - mesajul pe care formatia doreste sa-l transmite publicului prin piesele sale. Patrunde in mesajele pieselor formatiilor autohtone prin Noptile Acustice (Acoustic Nights) organizate la Rock`n`Roll Cafe.

Rock`n`Roll Cafe, cu sustinerea din partea rupere.md, va invita pe data de 24 mai la prima seara acustica cu participarea formatiei Liberskol.

Evenimentul va avea loc la ora 20:00 (fara intirzieri), adica sambata seara.

Intrarea: Cupon de consumatie - 50 lei.
(adica din timp cumperi cuponul si dupa ce trebuie sa platesti nota, 50 de lei din ea vor fi platite automat prin cuponul dat)

Ataşamente: 4527458.jpg (89.7 Kb)


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
Forum » Rock! » Concerte » Liberskol Acoustic Night (24 mai - R`n`R C, Chişinău, Republica Moldova)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: