Login form

Search

Our poll

Your Grade for ALTFEL!
Răspunsuri în total: 130

Statistics

Altfel
Joi, 2024-05-16, 5:22 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Snails experimenteaza - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Rock! » Concerte » Snails experimenteaza (23 mai, ora 22:00, clubul Booztime, Chişinău)
Snails experimenteaza
White_TigerData: Luni, 2008-05-12, 8:53 PM | Mesajul # 1
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Snails experimenteaza

23 mai, vineri,
ora 20.00
clubul Booztime

Biletele pentru concert vor costa 50 de lei cu flayer si 70 de lei fara.
Flayer-ele vor putea fi descarcate în cel mai scurt timp de pe site-ul formatiei
www.snails.md


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
White_TigerData: Vineri, 2008-05-16, 7:55 PM | Mesajul # 2
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
http://www.snails.md/flyer_23_mai.jpg

Daca merge cineva si vrea flayer .... happy


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
DarksymphonieData: Duminică, 2008-05-18, 5:03 PM | Mesajul # 3
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
o fff sa nu-i aud pa ei, daca ii vad pai ii scuip intre ochi pe babyes "rocke-ri"

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
White_TigerData: Luni, 2008-05-19, 2:08 PM | Mesajul # 4
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Da' yo iak chiar as vrea sa-i vad live macar o data! Sa vad ce reprezinta fata-in-fata! Sa-mi fac o impresie!

Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
DarksymphonieData: Marţi, 2008-05-20, 3:38 PM | Mesajul # 5
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
daca ii vad arunc in ei cu ce am la indemina de dorit rosii , oua stricate si hitie igienica

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
White_TigerData: Marţi, 2008-05-20, 3:57 PM | Mesajul # 6
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Darksymphonie, ce ti-au facut? biggrin

Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
DarksymphonieData: Marţi, 2008-05-20, 4:17 PM | Mesajul # 7
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
numai decit sa-mi faca ceva? sint unele persoanere care iti sunt anti-patice fara a mai face ceva smile fara sa fi facut ceva dar te inerveaza si mai ales versurile lor fara sens ce ma apuca spumele cind le aud deal

"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
Forum » Rock! » Concerte » Snails experimenteaza (23 mai, ora 22:00, clubul Booztime, Chişinău)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: