Login form

Search

Our poll

Your Grade for ALTFEL!
Răspunsuri în total: 130

Statistics

Altfel
Joi, 2024-05-16, 5:38 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Gindul Mitei La Cluj - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Rock! » Concerte » Gindul Mitei La Cluj (Gindul Mitei sustine un Concert)
Gindul Mitei La Cluj
DarksymphonieData: Miercuri, 2008-05-28, 5:19 PM | Mesajul # 1
The Poison Angel
Grup: Utilizatori
Mesaje: 429
Reputaţie: 0
Status: Offline
In data de 25 mai, formatia Gandul Matei, din Republica Moldova, va sustine un concert live in club Music Pub, cu incepere de la ora 20:00.
Acesta este primul concert al formatiei in Cluj-Napoca, intr-un club, dupa ce acesta a sustinut o serie de concerte in cele mai importante orase ale tarii, participind cu succes la o serie de festivaluri importante, cel mai renumit festival, fiind Stufstock.

Gandul Matei s-a nascut in anul 1996... Erau tineri, plini de vise si plini de muzica. Toti sunt absolventi ai conservatorului, unde s-au si cunoscut, in-afara de Nicu tarna (solist) care a absolvit Facultatea de Teatru, Regie, Film. Desi compozitia formatiei s-a schimbat destul de mult din momentul aparitiei, aceasta formula este cea mai de succes si a adus formatia la maturitate.


"Oamenii se plictisesc de copilarie.... se grabesc sa creasca....apoi iarasi tanjesc sa fie copii....isi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi isi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea;...se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul...traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.”....
 
ilusion:bData: Miercuri, 2008-05-28, 5:20 PM | Mesajul # 2
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 339
Reputaţie: 9
Status: Offline
nu m-ash tyryi din MD in RO sa-i vad pe debilii ashtia biggrin

Fucking Life!!!
 
White_TigerData: Miercuri, 2008-05-28, 5:26 PM | Mesajul # 3
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
Am primit si eu un newsletter de la ei cu concertu'!
Ma bucur ca se organizeaza, se promoveaza trupe MD in România şi asta e foarte bine!:)


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
ilusion:bData: Miercuri, 2008-05-28, 5:32 PM | Mesajul # 4
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 339
Reputaţie: 9
Status: Offline
nu ymi prea plak piesele lor!!

Fucking Life!!!
 
White_TigerData: Miercuri, 2008-05-28, 5:54 PM | Mesajul # 5
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
ilusion:b, Mie insa imi plac versurile (unele), si câteva linii melodice! Astept albumul nou! Ii sustin!:)

Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
ilusion:bData: Miercuri, 2008-05-28, 6:10 PM | Mesajul # 6
The Poison Angel
Grup: Echipa Altfel!
Mesaje: 339
Reputaţie: 9
Status: Offline
White_Tiger, fu! smile

Fucking Life!!!
 
Forum » Rock! » Concerte » Gindul Mitei La Cluj (Gindul Mitei sustine un Concert)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: