Login form

Search

Our poll

De ce soldaţii kamikaze purtau cască?
Răspunsuri în total: 25

Statistics

Altfel
Luni, 2024-04-29, 10:01 PM
Welcome Vizitator
Main | Registration | Login | RSS

Ce ar face metalistii daca ar fi presedintii SUA? - Forum

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » EXTRA ROCK! » Politica » Ce ar face metalistii daca ar fi presedintii SUA?
Ce ar face metalistii daca ar fi presedintii SUA?
White_TigerData: Luni, 2008-11-10, 8:26 PM | Mesajul # 1
Altfel!
Grup: Administratori
Mesaje: 691
Reputaţie: 17
Status: Offline
In spiritul alegerilor recent incheiate, The Gauntlet au alcatuit un top al muzicienilor metal care si-au aratat interesul fata de politica, dar care, in opinia celor de la publicatia amintita, ar fi cei mai ineficienti presedinti din istoria Statelor Unite.

The Gauntlet au alcatuit si un discurs inaugural pentru fiecare dintre acestia. Enjoy!

Locul 10: Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour)

"Stati putin! Cu cat se plateste jobul asta? La naiba, ma duc sa compun un alt single Stone Sour! America=SHIT!!!"

9. Joey DeMaio (Manowar)

"Sunt timpuri negre pentru America, dar nu va temeti! Metalul va trimfa! Luati-va armele si haideti la lupta!"

8. Scott Ian (Anthrax)

"Luati aminte, americani! Bilute nou-noute la pretul de numai 49.99 dolari fiecare. Aveti reducere daca luati zece perechi! Am prim-plan? Foarte bine! Haideti sa va spun povestea vietii mele"

7. John Petrucci (Dream Theater)

(solo de chitara de 20 de minute) "Va multumesc si noapte buna Washington."

6. Jerry Montano (The Deadlights, Nothingface, HellYeah, Danzig)

"Aduceti-mi-l pe sobolanul acela de Putin sau cum l-o chema! Il invat eu minte!"

5. Ronnie James Dio (Black Sabbath, Dio)

"In calitate de nou rege al Americii, primul meu decret va fi sa lovim in echipele Five Dragons of the North si Sea Monster of the Atlantic. Trebuie imediat sa-mi convoc cavalerii la o intrunire despre cum putem lupta mai eficient cu aceste mari forte ale intunericului".

4. Trey Azagthoth (Morbid Angel)

"Acum, ca am fost ales stapanitorul suprem al celui de-al treisprezecelea taram, intram intr-o noua perioada de spiritualitate aici in America. O stare suprema a fiintei in care intrebarea cea mai importanta este natura a tot ce exista."

3. James Hetfield (Metallica)

"Osama Bin Laden, te proclam ca fiind Thee Unforgiven. Woooooaaaoooo yaaaaa!”

2. Dave Mustaine (Megadeth)

"Era timpul sa avem la Casa Alba un crestin ratacit care s-a intors la adevarata credinta. De aceea, black metalul este interzis in America, casatoriile homosexuale sunt decretate ilegale pe vecie, si toate piesele Metallica vor purta mentiunea: compuse de Dave Mustaine".

1. Phillip Anselmo (Pantera, Down, Superjoint Ritual)

"La naiba, stiti ce, la naiba...in calitate de presedinte si tot rahatul...la naiba...pe ordinea de zi, la naiba cu toti acei critici muzicali!!!"

Metalhead!


Altfel voi fi şi maine, altfel am fost şi ieri. Tu eşti altfel pentru că realizezi că eu sunt altfel azi. E un alt fel de a fi altfel!
------------------------------------------------------
Foaie verde lobodă,
Plouă-n beci!
------------------------------------------------------
F.O.A.D.
 
Gothic_FlowerData: Vineri, 2008-12-05, 8:35 PM | Mesajul # 2
New dark Angel Kid
Grup: Utilizatori
Mesaje: 68
Reputaţie: 5
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin "La naiba, stiti ce, la naiba...in calitate de presedinte si tot rahatul...la naiba...pe ordinea de zi, la naiba cu toti acei critici muzicali!!!"

And if I bleed, I'll bleed,
Knowing you don't care.
And if I sleep just to dream of you
I'll wake without you there,
Isn't something missing?
Isn't something...
 
Forum » EXTRA ROCK! » Politica » Ce ar face metalistii daca ar fi presedintii SUA?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: